+48 22 559 11 87 kontakt@biopasja.pl

Zasady zwrotów i wymiany

Zwroty i wymiana
Biopsja.pl sprzedaje biokominki spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Natomiast w przypadku, kiedy zakupiony biokominek nie będzie spełniał Państwa oczekiwania do 14 dni od daty zakupu mogą państwo odesłać zakupiony towar bez podania jakichkolwiek przyczyn zwrotu.

Zwroty produktu
Towar nie może być używany jak i musi być w komplecie i w oryginalnym opakowaniu (firmowym producenta). W przypadku, gdy oryginalne opakowania ulegnie zagubieniu lub zniszczeniu, będziemy zmuszeni potrącić do 20% wartości towaru za brak oryginalnego opakowania. Koszty potrącenia będą odjęte od sumy, jaka należy się klientowi za zwrot wcześniej zakupionego towaru. Kazdy nietypowy przypadek prosimy omówic z naszym Biurem Obslugi Klienta  (e-mail: kontakt@biopasja.pl )

Przesyłka zwrotna
Zwrotne paczki prosimy kierować na adres:
Domoteka salon “LABO-TECH”
ul.Malborska 41
03-286 Warszawa

tel.+48537129009

Prosimy pamiętać przy wysyłce zwrotnej
Potwierdzenie sprzedaży, paragon/fakturę oraz dane konta bankowego do zwrotu gotówki.
Zalecamy skorzystać z przesyłki kurierskiej i opakowania, w którym zamówienie było dostarczone.

Zwrot pieniędzy
Zwrot pieniędzy odbywa się przelewem na podane konto bankowe. Biopsja.pl zwraca pieniądze niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i zweryfikowaniu, że odebrany biokominek nie został uszkodzony jak i używany. Po otrzymaniu pierwotnej wpłaty.
W przypadku, kiedy płatność została dokonana przelewem zwrot nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od nadejścia paczki. Przy płatnościach za pobraniem zwracamy pieniądze w terminie do 14 dni lub natychmiast po otrzymaniu pieniędzy od firmy kurierskiej.
W przypadku zwrotu towarów opłaconych wcześniej przy odbiorze – Biopsja.pl zmniejszy kwotę zwrotu o prowizje kurierska należną za pobranie pieniędzy przy odbiorze.
W przypadku wysyłki z dodatkowym kosztem dostawy np. przesyłki specjalne, koszty dostawy nie mogą być zwrócone.
W przypadku, gdy zwracany towar klient odeśle z przesyłka opłaconą przez Biopsja.pl, koszty takiego transportu zostaną potracone z kwoty zwrotu.

REKLAMACJE
Wszystkie reklamacje prosimy kierować do Biopsja.pl.