+48 22 559 11 87 kontakt@biopasja.pl

Sebastian Woźniak

Customer Relations
Installations supervisor

+48 600 054 302

sebastian@biopasja.pl

Adam Sorensen

Designer & Technologist
3D drawings and support in projects

+48 509 937 144

adam.sorensen@biopasja.pl

Sergei Burlyko

Regional Director CIS
Региональный директор по СНГ

+3 752 978 80 066

s.burlyko@biopasja.pl

Ewa Kaziszko

Creative Director

+48 692 162 381

ewa@motif-studio.pl

http://motif-studio.pl

Dariusz Jaworski

Public Relations, Adwokat

+48 500 667 458

public.relations@biopasja.pl

Współpracujemy z najlepszymi

Biuro projektowe BASZTA.

Projekty – Agnieszka Drońska

ul. Hangarowa 13, Szczecin
tel.+48 914 614 025
tel.+48 603 699 900
http://projektowaniewnetrz.baszta.eu/
a.d@baszta.szczecin.pl

Plan Design
projektowanie wnętrz

Projekty – Katarzyna Szczucka

ul. Zaborowskiej 27, 76-200 Słupsk
tel.+48 607 713 935
https://www.facebook.com/plan.slupsk/
plan.slupsk@gmail.com

Takkamaailma®

Petikontie 14 A 01720 Vantaa Finland
tel. +358 400 872 858
http://takkamaailma.fi
ilkka.alatarvas@takkamaailma.fi

IDSGN
Design Group

Projekty – Paulina Olbrychowska
tel. +48 500 745 855
http://idsgn.pl
biuro@idsgn.pl