+48 22 559 11 87 kontakt@biopasja.pl

Masz pomysł a my rozwiązanie... Dzięki nam już nic nie ograniczy Twojej wyobraźni i fantazji.
Kompaktowe rozmiary biokominków, modułowa konstrukcja i brak potrzeby budowania systemów kominowych, dają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Każdy projekt jest indywidualnie przygotowany przez technologa i dopracowany w każdym calu. W trosce o najwyższą jakość, proces jego powstawania kontrolujemy na każdym etapie produkcji. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo w czasie jego wieloletniego użytkowania.

Indywidualny projekt
INDYWIDUALNY
PROJEKT

Wykonany przez naszego projektanta, tak aby spełaniał wszytskie Twoje wyobrażenia o idealnym biokominku.

Model i wizualizacja
MODEL I
WIZUALIZACJA

W standardzie do każdego projektu wykonujemy dokumentację wraz z modelem 3D oraz wizualizację biokominka.

Nadzór nad projektem
NADZÓR NAD
PROJEKTEM

Przez wyspecjalizowanego opiekuna, aż do momentu montażu biokominka w Twoim domu.

Wkłady kominkowe
WKŁADY
KOMINKOWE

Dajemy Ci wiele możliwości! Stosujemy wkłady dwustronne, narożnikowe, wyspy oraz wiszące.

Rozmiary wkładów
ROZMIARY
WKŁADÓW

Do naszych wkładów używamy tworzonych na wymiar biopalników ARTFLAME, którym możemy nadać dowolną długość linii ognia.

Hartowane i malowane szkło
HARTOWANE I
MALOWANE SZKŁO

W naszych biokominkach stosujemy najwyższej jakości i trwałości szkło piecowo malowane.

Zaufany wykonawca - bezpieczeństwo dzięki PO

Sporządzamy szczegółowy plan realizacji projektów, biokominki wykonujemy na podstawie przygotowanej dokumentacji. Podczas odbioru przekazujemy Państwo Protokół Odbioru, potwierdzający zgodność wykonanego projektu z opracowaną dokumentacją. Udzielamy wskazówek dotyczących prawidłowej obsługi. Indywidualne wykonanie, dostawa, montaż oraz gwarancja bezpieczeństwa.

Biopalniki ARTFLAME

Palnik biokominkowy artflame

W naszych biokominkach używamy tworzonych na wymiar biopalników ARTFLAME, którym możemy nadać dowolną długość linii ognia.

Wykonane są z atestowanej stali 3 mm i wyposażone w bezpieczną komorę spalania, dzięki czemu gwarantują długie i niezawodne użytkowanie, a regulacja płomienia sprawia, że to Ty nadasz klimat swoje wnętrzu!

W procesie ich tworzenia łączymy najnowsze technologie oraz atestowane materiały najwyższej jakości. Cały proces produkcyjny opiera się na dostępnych na rynku urządzeniach i technologiach. Tak jak i reszta wdrożonych przez nas innowacji – biopalniki ARTFLAME są zarejestrowane jako wzór przemysłowy.

3 wersje uchwytów do naszych szyb ekranowych

Ty wybierasz!

Uchwyt szyby biokominka

UCHWYT ŁAMANY

Otwieranie i zamykanie biokominków, przy dużych formatach szyb ekranowych z możliwością przysłonięcia wnęki do 85%, udostępniający bezpieczeństwo i wygodę. Atutem uchwytu łamanego jest kontrola, ruch i lekkość obsługi.

uchwyt uniwerslany

UCHWYT UNIWERSLANY

Bezproblemowa regulacja i dostęp do palnika biokominkowego. Stworzony z myślą dla lżejszych szyb ekranowych z łatwym dostępem i na tyle bezpieczny, że ogranicza bezpośredni kontakt z ogniem. Zaletą uchwytu jest jego uniwersalność zastosowania, delikatny design.

uchwyt stały

UCHWYT STAŁY

Solidność i masa bryły stali nierdzewnej to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Uchwyt może być użyty do wszystkich realizacji szytych na miarę, utrzyma każdą szybę ekranową.

Przekonaj się sam...

Zapraszamy do współpracy