+48 22 559 11 87 kontakt@biopasja.pl

Dzięki Biopasji już nic nie ograniczy

Twojej wyobraźni i fantazji...

Kompaktowe rozmiary biokominków, modułowa konstrukcja i brak potrzeby budowania systemów kominowych, dają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

Biopasja produkuje swoje urządzenia, przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania. Współpracuje z projektantami, architektami wnętrz, designerami, architektami zieleni i deweloperami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, wszystkie nasze realizacje trafiają do naszego działu projektowego gdzie pieczołowicie analizowane są poszczególne detale.

Przykładowe możliwości aranżacji

odstęp

BSR 07
Biokominek zdalniesterowany
slide4

Myślenie projektowe

Pracując nad innowacyjnym rozwiązaniem, opieramy się na zdobytym doświadczeniu związanym z pytaniem

„Co dalej?”

odstęp

Wzór przemysłowy

TULIP not for everyone - flowerpower

Tulip
Tulip

Masz pomysł a my rozwiązanie...

U nas od idei po 3D do realizacji

idea

Palniki artflame

od 400 do 1200mm

Tak jak i reszta naszych wdrożonych i zarejestrowanych innowacji palnik artflame również posiada wzór przemysłowy

palnik artflame

Jako jedyni udostępniamy uchwyty do szyb ekranowych, w trzech wersjach do każdej z realizacji szytej na miarę...

odstęp

Uchwyt łamany

Otwieranie i zamykanie biokominków, przy dużych formatach szyb ekranowych z możliwością przysłonięcia wnęki do 85%, udostępniający bezpieczeństwo i wygodę. Atutem uchwytu łamanego jest kontrola, ruch i lekkość obsługi.

Uchwyt uniwerslany

Bezproblemowa regulacja i dostęp do palnika biokominkowego. Stworzony z myślą dla lżejszych szyb ekranowych z łatwym dostępem i na tyle bezpieczny, że ogranicza bezpośredni kontakt z ogniem. Zaletą uchwytu jest jego uniwersalność zastosowania, delikatny design.

Uchwyt stały

Solidność i masa bryły stali nierdzewnej to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Uchwyt może być użyty do wszystkich realizacji szytych na miarę, utrzyma każdą szybę ekranową.

Nasze wkłady szyte na miarę...

Słuchamy, planujemy i realizujemy, spełniając marzenia o nietypowych innowacyjnych biokominkach. Każdy projekt jest indywidualnie przygotowany przez naszego technologa - dopracowany w każdym calu.

wklad przyklad A
Wklad Biopasja 2200x300x400mm 2x artflame 1000mm
Biokominek wolnostojący LUNA

Download

Zapraszamy do działu Download gdzie można pobrać pomocne materiały dla Projektantów - instrukcje, karty techniczne produktów, oraz szczegółowe wymiary.

Przekonaj się sam...

Zapraszamy do współpracy